• Trenčín - exkurzia 7.A,B, 6.A

• Dna 23.5. sa žiaci 7.A, 7.B a 6.A zúčastnili exkurzie- Trenčín. Na námestí sme pozreli morový stĺp, z hotela Elizabeth- Rímsky nápis na skale z roku 179. Následne sme vyšli na Trenčiansky hrad, kde sme absolvovali prehliadku aj s výkladom sprievodcu. Prežili sme krásny, slnečný deň.

Meluš, Holienčin, Mráziková Bujnová

• Deň matiek - Mravčekovia

• Pri príležitosti Dňa matiek naši najmenší škôlkari - Mravčekovia, si pre maminy pripravili besiedku v škôlke. Deti im zaspievali, zatancovali a spolu sa zaradovali. Väčší žiaci  MŠ i ZŠ si pripravili slávnostný program, ktorý im venovali v KD (8.5.2022).

• Biologická olympiáda, kat.F

• Dňa 5.5.2022 sa družstvo žiakov- Olívia Csóka, Eliška Rybanská, Michaela Rybanská, Peter Rybanský a Simon Ozimák zo 4.A , zúčastnili Biologickej olympiády, kat.F. Súťaž sa konala v CVČ Domino v Nitre. Žiaci sa umiestnili na 1.mieste.

Srdečne im blahoželáme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu školy.