• Vianočný florbalový turnaj

• Radi by sme srdečne poďakovali všetkým účastníkom florbalového turnaja žiakov, ktorý sa konal dňa 21. decembra 2023 v telocvični našej školy. Bol to skvelý deň plný zanietenia, vášne a športovej ducha !

Výsledky turnaja:

1. miesto: 9.B trieda
            2. miesto: 6.A trieda
            3. miesto: 8.B trieda

Všetci účastníci ukázali vynikajúce športové schopnosti a oddanosť tímu. Gratulujeme víťazným triedam k ich úspechu a všetkým zúčastneným za ich skvelý výkon a fair play správanie počas celej súťaže.

Ešte raz ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k úspešnému priebehu tohto turnaja a tešíme sa na ďalšie športové udalosti v budúcnosti !

Z.Kellnerová, P.Meluš

• Vyhodnotenie zbierky Pomôž mamičkám v núdzi

• Dňa 13.11., v rámci Medzinárodného dňa dobrosrdečnosti, sme sa zapojili do charitatívnej zbierky. Kúpou srdiečka sme prispeli na pomoc mamičkám v núdzi. Celková suma 328€ bola zaslaná na účet OZ Maják Nádeje.

Ďakujeme.

• Účasť na Floriánskych vianočných trhoch a Vianočných tvorivých dielňach

• Dňa 9.12. a 10.12. sa naše deti a žiaci spolu s pani učiteľkami zúčastnili miestnych akcií, Floriánskych vianočných trhov a Vianočných tvorivých dielní. Potešili nás piesňami a básňami, pani učiteľky ponúkali hand-made výrobky na predaj, pri tvorivom stole si mohol každý vyrobiť vianočnú dekoráciu. Nechýbala vianočná nálada a radosť v detských očiach, keď uvideli sv. Mikuláša.

Ďakujeme pani učiteľkám za prípravu a účasť na týchto akciách.

• Stretnutie so sv. Mikulášom v škôlke a v škole

• Dnešný krásny zasnežený deň nás navštívil sv. Mikuláš. Deti a žiaci ho privítali básňami, piesňami a scénkami a za to boli obdarení mikulášskou nádielkou. Tešíme sa o rok znovu na návštevu.